Zavřít navigaci

Zaměření

Advokátní kancelář DYMACEK LEGAL byla založena v roce 2015. Původně se kancelář zaměřovala primárně na poskytování právních služeb klientům z oblasti farmaceutického průmyslu a průmyslu zdravotnických prostředků, např. při vstupu léčiv a zdravotnických prostředků na trh, získávání ceny a úhrady ze zdravotního pojištění, sporů se zdravotními pojišťovnami a správními orgány atd. V této oblasti máme rozsáhlé zkušenosti a našimi klienty jsou díky naší reputaci významné společnosti farmaceutického průmyslu a průmyslu zdravotnických prostředků.

Společně s rozšiřováním našeho týmu se i naše služby začaly zaměřovat na další oblasti. Svým klientům dnes zajišťujeme kompletní korporátní právní agendu, např. přípravu a revize pracovněprávních dokumentů, přípravu a posouzení užívaných vzorů smluvních dokumentů z hlediska jejich souladu s právními předpisy a interními korporátními pravidly, zastupování ve sporech s třetími osobami, právní poradenství v oblasti veřejných zakázek, zpracování osobních údajů včetně implementace navržených opatření atd.

Intenzívně se věnujeme také problematice územního plánování, právu nemovitostí (transakce, zpracování prohlášení vlastníka atd.) či problematice územního a stavebního řízení, jak z pozice vlastníků a investorů, tak z pozice obcí a spolků. Poskytujeme také právní služby i v dalších oborech práva, jako je např. rodinné právo, běžná smluvní agenda, obchodní právo apod.


Odebírat aktuality

Přihlášením k odběru vyjadřujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení na zadanou e-mailovou adresu. Více informací naleznete zde